Kurumsal

Firmamız hakkında bilmeniz gereken herşey

3G BİLİŞİM Çözüm Ortaklığı


3G çözüm ortağı olmanız durumunda 3G SMS'in detaylı özellikleri ile, geniş servis ve hizmet ağından faydalanarak kendi hizmet ve iş ağınızı kuvvetlendirebileceğiniz, müşterilerinize daha verimli ve etkin iletişim olanakları sunabileceğiniz bir sisteme sahip olursunuz. Çözümlerinizin katma değerini yükseltebilir ve çözüm sunduğunuz müşterilerinizin SMS gönderimleri karşılığında kendinize de kazanç sağlayabilirsiniz. Ek bir altyapı ya da satış ekibi kurulmasına gerek kalmaksızın çözüm sunabileceğiniz " 3G Çözüm Ortaklığı " ile sunduğunuz çözümlerin satış ve teknik destek işlemlerini de 3G'e bırakmış olursunuz. Böylece sunduğunuz çözümlerde, 3G in geniş servis, bilgi ve teknik yardım ağından faydalanarak büyük kolaylıklar elde etmenizin yanında işi 3G'in profesyonel ekibine bırakmış olursunuz.

 

Yurt dışında SMS desteği verdiğimiz müşterilerimizden gelen SMS Hizmetleri dışındaki talepleri, çözümortaklarımıza yönlendirmekte ve çözüm ortaklarımızın da hizmetlerini ve çözümlerini satmalarına yardımcı olmaktayız. Sürmekte olan farklı birçok iş ortaklığı ve çözüm ortaklığı'nın bizlere edindirdiği bilgi ve tecrübe ile iş ortaklarımızın, çözüm ortaklarımızın ve çözüm merkezlerimizin beklenti ve taleplerini, en hızlı, güvenli ve kaliteli biçimde karşılayabilecek esnek ve teknik altyapıyı sunmaktayız.

3G Çözüm Ortaklığı Hangi Firmaları Kapsar
Öncelikli olarak Yazılım geliştiricileri, Web geliştiricileri ve çözüm üreten firmalar için geliştirilmiş olan 3G " Çözüm Ortaklığı " çözüm sunabilecek, Teknoloji, Bilişim ya da İletişim alanlarında çözüm sunan , altyapısı mevcut, bilgi, teknoloji ve birikimine güvenen tüm firmalara açık bir sistemdir. 3G, Çözüm ortağı ve müşteri bazındaki tüm tarafların kendilerini geliştirmelerini ve kazanımını hedefleyen bir iş ortaklığı programıdır. çözümortaklığı bu şartları sağlayabilecek tüm firmalara açıktır.

Çözüm Ortaklığının Avantajları
Birlikte çalışmanın bir zorluk olması değil, karşılıklı bilgi, tecrübe, gelişim ve fayda temellerine dayanması gerektiğine inanıyoruz. Bu bağlamda sizlere olumlu yönde ve birçok bilgi, tecrübe ve değer katabileceğimize inanıyoruz. 3G Bilişim olarak, bilgi, birikim, tecrübe ve müşteri portföyü bakımından ulusal bazda kendimizi kanıtladığımızı fakat buna rağmen yeni kurulmuş bir şirketin azmini ve heyecanını taşıyoruz. Çözüm ortaklığının getirilerinden ve faydalarından önemli olan birkaçını şöyle açıklayabiliriz;

Uzun vadeli çalışma taahhütü ve profesyonel hizmet anlayışı,
Mesleki etik kuralları dahilindeki yüksek peroformanslı hizmet sağlayışı,
Yüksek istikrarlı ve yüksek kaliteli hizmet sunabilme becerisi,
Yüksek organizasyon becerisi ve spesifik durumlara özel anında çözüm üretebilme yetisi,
Yüksek standartlı yazılım ve tasarım hizmetleri,
Kontrollü, güvenli, stabil, hızlı ve istikrarlı çalışan sistemler ve system altyapıları,
Maliyeti düşük, kazanımı yüksek sistemler.

3G Çözüm Ortaklığı İçin Gereken Şartlar
Çözüm ortaklığı programına katılabilmeniz için öncelikli olarak "Bilişim Firması" olmak şartı aranmaktadır. Gerekli teknik altyapıya sahip Çözüm Ortağı'nın öncelikli olarak 3G SMS API lerini kullanarak ve SMS Gateway 'e entegre etmesi gereklidir. Sonrasında bahsi geçen çözüm 3G tarafından kontrol ve test edilerek onay işlemine tabi tutulur. Bu sayede çözümün sunulması öncesinde oluşabilecek problemler önceden denetlenerek, sonradan doğabilecek sorunların ve müşteri şikayetlerinin önüne geçilebilmesi ve çözüm ortağımızın yüksek kalitede hizmet sunabilmesi hedeflenmiştir.

Çözüm Ortaklığı Programı İçin Gerekli Evraklar

Firma Evrakları

Not: 3G Bilişim çalışma şekline bağlı olarak, ihtiyaç duyulması halinde teminat talebinde de bulunabilmektedir.