Kariyer

Firmamız hakkında bilmeniz gereken herşey

Kariyer İmkanları


3G olarak insan ve insan hayatının değerinin bilinci içerisindeyiz. Bu nedenle birincil yatırım alanımız olarak " insan " ve " insan ilişkileri " 'ni benimsemekteyiz. Ast-üst ilişkisinden daha çok bir aile ortamı içerisinde gelişimin daha hızlı ve sağlıklı olacağı kanısındayız ve çalışanlarımıza yani bizim değişimizle " 3G Ailesi Üyelerine " yaklaşımımızı bu yönetim stratejimizle gerçekleştirmekteyiz. 3G Aile Üyelerimizin yetenekleri, beşeri birikimleri ve gelişimleri doğrultusunda hareket ediyor ve kariyer gelişimleri için gerekli imkanları sağlıyoruz. Uygun çalışma ortamı hazırlıyor ve iş hayatının içerisinde çeşitli aktiviteler gerçekleştirerek en iyi takım ruhunu yakalamaya çalışıyoruz. Şüphesiz ki iş hayatı ve özel hayat dengesini sağlamak, iş hayatı içerisinde bulunan herkes için bir zorluk ya da bazen bir lüks olabilmektedir. Fakat 3G Ailesi Üyeleri bu türlü istekleri karşısında saygı görmekte ve istekleri yerine getirilmektedir. Çalışma hayatı boyunca etkileşimi tetikleyici bağlılığı arttırıcı yöntemlerimiz ile en iyi koordinasyon ve performans düzeyine ulaşabilmenizi sağlıyor, işinizi severek yapabilmeniz adına gerekli olan tüm dengeleri sağlamak adına yeni insan kaynakları yöntemleri geliştiriyoruz.

Başarının üç öğesi : Yetenek, hırs ve iyi bir tatildir.
Charles Luckman

İnsan Kaynakları İlkelerimiz
Değişim ve Gelişim kavramlarını ailece yerine getirebilmek,
En iyi Şartlar Altında 3G Ailesi Üyelerine en iyi çalışma ortamını hazırlayabilmek,
Gelişebilmek ve Yenilenebilmek kavramlarını benimseyen çalışma arkadaşlarıyla birlikte çalışabilmek,
Dürüstlük kavramının gereklerini yerine getirebilecek kişiler ile çalışabilmek,
Güvenilirlik kelimesinin hakkını verebilecek insanlarla çalışabilmek,
Özgüveni tam olabilmek, kendisine güvenen ve güvenileni boşa çıkarmayacak kişileri 3G Ailesi Üyesi yapabilmek,
Başarıya Doymayan iş arkadaşlarıyla beraber mücadele edip beraberce başarılı olabilmenin gururunu yaşabilmek,
Kültürlü ve Zeki çalışma arkadaşlarını bünyemize kazandırabilmek.

İnsan Kaynakları Değerlerimiz
Gelişime ve yeniliklere açık, yaratıcı ve çözümleyici bir ekip olabilmek için, birbirine bağlı ve güvenen çalışma arkadaşlarının bir aile Ruhu içerisinde çalışabilmesini sağlayarak en yüksek verimi elde edebilmeyi amaçlıyoruz ve yatırımlarımızı bu temeller üzerine gerçekleştirmekteyiz. Baskıcı bir zihniyetin aksine karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde sevecen ve dostça bir yaklaşımla çok daha verimli ve daha önemlisi keyifli projelere imza atmak için çalışmaktayız. Verimli çalışma yöntemlerini uyguluyor ve 3G Ailesi Üyelerinin de bu sorumluluklarının farkında olduğunun bilinci içerisinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sinerjinin bozulmaması adına zincirin her halkasında özel ilgi ve destek vererek çalışma güdülerinin kuvvetlenmelerini sağlıyoruz. 3G Ailesi olarak kaliteli projeleri hayata geçirmekten büyük keyif alıyor ve elde edilen tüm başarılarımızı takım ruhu ile beraberce kutluyoruz. Yetkinlik Temellerine Dayalı Kariyer Ataması
Yetkinlik daha önceden sağlanmış bazı Kriterlere gereksinim duymaktadır. 3G Ailesinden biri olabilmeniz için öncelikle doğru kişi olduğunuza ikna olmamız gerekir. Bu nedenle insan kaynakları stratejilerimizde, insan kaynakları değerlerimize ve ilkelerimize uygun olan adayları belirlemekte ve bu konuda çok seçici davranmaktayız. Çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimizi tüm takım arkadaşlarım zincirin birer halkasıdır ve işleyişi daha iyi hale getirebilmek amacıyla eklenecek yeni halkalarında bu zincire uyum sağlaması ve hatta mücadelemize yeni bir boyut kazandırmalı, yeni bir renk katmalı ve katkıda bulunmalıdır.