Kurumsal

Firmamız hakkında bilmeniz gereken herşey

3G BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ


Müşteri odaklı bir bakış açısı ve geliştirdiği yenilikçi ürünlerle, dünya standartlarında hizmet sunma becerisine sahiptir. 3G Bilişim kurumların ihtiyaçlarını iyi analiz eder ve verimlilik artırıcı katma değerli iletişim ve pazarlama servisleri üretir.

Kurulduğu 2007 yılından bu yana 3G Bilişim, uzman yazılım kadrosu, satış, iş geliştirme, operasyon, saha ve müşteri hizmetleri ekipleriyle İletişim ve Pazarlama Çözümleri sunmaktadır.

3G Bilişim, sektörde katma değer oluşturmayı ve en önemlisi iş ortaklarının tam anlamıyla ve koşulsuz bir şekilde memnuniyetini sağlamayı kurulduğu günden bu yana kendine amaç edinmiştir. Bu sebeple, 3G Bilişim'de klasik müşteri anlayışı yoktur; Müşteriyi dinleyerek gereksinimlerini en hızlı ve en doğru bir şekilde karşılamak anlamına gelen “iş Ortaklığı” anlayışı vardır. 3G Bilişim'de ürün grupları arasında yer alan ürün ve hizmetler iş ortaklarının tüm IT gereksinimlerini tam anlamıyla karşılamaya yönelik olduğundan, ürün, hizmet ve ürün grupları arasında meydana getirilen sinerji, iş ortakları için büyük avantaj oluşturmaktadır.