Toplu Mesajlaşma

En çok tercih edilen iletişim çözümü hizmetimiz

Sesli Mesaj

Gelişen teknoloji sayesinde cep telefonları multimedya teknolojisi ile uyumlu hale getirilmiştir. Toplu MMS , sağlanan yazılımsal altyapısı ile birden fazla Turkcell Gsm numaralarına aynı anda gönderilmesini sağlayan sistemdir.Toplu MMS ile video,text,fotoğraf,smil gibi özellikte hazırlanan mesajlarınız birkaç dakika içinde alıcılara ulaşır.

Sesli Mesaj sayesinde hedef kitlenize yazıyla, resimle ya da videoyla değil sesiniz ile ulaşırsınız. Bu hizmet sayesinde müşterilerinize farklı kombinasyonda Sesli Mesaj çözümleri kullanarak birinci ağızdan bilgilendirme yapabilirsiniz. Sesli Mesaj Hizmeti ile hedef kitlenize dilediğiniz sesi dinletebilme özgürlüğüne sahipsiniz.

Onları farklı opsiyonlara yönlendirebilir ve işlemlerinizi çk daha hızlı ve etkili bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Müşterileriniz ile Sesli Mesaj Hizmetini kullanarak iletişime geçmek istiyorsanız tek yapmanız gereken görüşmek istediğiniz müşterilerinizin isim bilgilerini, telefon bilgilerini ve mesajınızın ne zaman? nasıl? ve konuşma akışının ne tür? Olacağını bizlere bildirmeniz yeterlidir. Ayrıca gönderimini gerçekleştirdiğiniz Sesli Mesajlarınızın detaylı iletim raporlarını inceleyebilir, sağlıklı veri iletimi istatistiklerini tespit ederek mesaj gönderim istikrarınızı değerlendirebilirsiniz.

Özellikleri Nelerdir?
Sesli Mesaj Sistemi birçok avantajları beraberinde getiren ve son zamanlarda birçok kurum ve kuruluşun tercih ettiği sistemlerden birisidir. İster cep telefonlarına isterseniz de sabit hatlara sahip olan hedef kitlenizdeki on binlerce kişiye toplu olarak gönderim yapabilme imkanı sağlayan bir sistemdir. Böylece ürününüzü ya da hizmetinizi pazarlarken zamandan tasarruf edebilir, tanıtımınızı çok daha hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sistem önceden kaydedilmiş ses dosyasının GSM ya da sabit hatlı telefon sahibi müşterilerinize dinletilmesi prensibiyle çalışmaktadır. Sistemin en önemli özelliği mesaj gönderiminin toplu bir biçimde yapılabilmesine olanak sağlamasıdır. Yüksek hat (Arama Modülü) altyapısını kullanan Sesli Mesaj Hizmeti, mesajlarınızı hızlı ve kaliteli biçimde son kullanıcıya iletirler

Avantajları Nelerdir?
Lokasyon Bazında Müşteri Seçimleri Yapın! Sesli Mesaj Hizmeti ile belirli kriterlerde seçimler yaparak potansiyel müşterilerinizi belirleyebilir ve kendinize daha doğru bir hedef Kitle oluşturabilirsiniz.

Düşük Maliyet ve Yüksek Verim Elde Edin
Diğer mecralarla karşılaştırıldığında çok daha düşük maliyetlere çok daha büyük oranda verim alabilirsiniz. Böylece gereksiz israflardan kurtulur ve işlerinizi daha da uygun bütçelerle daha etkili ve kesin bir halde halledebilirsiniz.

Çağın Gerisinde Kalmayan Teknoloji
Sesli Mesaj sistemiyle müşterilerinize ya da hedef kitlenize teknolojinin avantajlarından faydalanarak ulaşabilir ve bu şekilde interaktif bir yaklaşımla çalışmalarınıza hedef kitlenizi de dahil ederek, daha pozitif ve verimli bir sinerji yaratabilirsiniz.

Yatırım Yapmadan Verim Alın!
Sesli Mesaj Hizmetleri herhangi bir şekilde yatırım maliyeti gerektirmez ve buna rağmen diğer raklam ve tanıtım mecralarına oranla çok daha verimli çalışma koşulları sağlar.

Ulaşmadığınız Kişi Kalmayacak !
Sesli Mesaj Sistemini kullanarak gün içerisinde 200.000 hatta mesajınızın içeriğine bağlı olarak çk daha fazla kişiye ulaşabilir, ve çalışmalarınızı çok hızlı bir şekilde hedef kitlenize duyurarak anında verim almaya başlarsınız.

Detaylı Raporlar ve İstatistiksel Veriler
Mesaj gönderiminden sonra elde edebileceğiniz detaylı raporlar ile birlikte ayrıntılı incelemelerde bulunabilir, çalışmalarınızın verimi hakkında istatistiksel veriler elde edebilir ve çok daha verimli çalışabileceğiniz yöntemler gelitirebilirsiniz.

Sesli Mesajlaşma Hizmetlerinin Kullanıldığı Başlıca Alanlar;
Pazar araştırması fizibilite çalışmaları, Anket çalışmaları,
Mevcut ya da yeni müşteri bilgilendirme çalışmaları,
Kampanya duyuruları ve ürün lansman tanıtımları,

Hemen Başvurun